Derby dla młodzieży Miedzi (FOTO)

LUBIN. Coraz bardziej pasjonująca jest rywalizacja w grupie C Centralnej Lidze Juniorów U-15. W derbowym pojedynku trampkarze Zagłębia Lubin na własnym boisku ulegli Miedzi Legnica 2:3(1:0) . Dla podopiecznych Marka SINKIEWICZA była to nieoczekiwanie trzecia porażka z rzędu. - Z przekroju mecz, zarówno pod względem gry, sytuacji bramkowych byliśmy zespołem lepszym od Zagłębia - ocenił mecz trener Miedzi Jakub GRABOWSKI.

Do przerwy prowadzili trampkarze Zagłębia po kuriozalnym golu Herusa w 29 minucie. Gol kuriozalny . Niefortunne wybicie piłki , która trafiła w nogi zawodnika Zagłębie i wpadła do siatki legniczan... Pozostałe bramki oglądaliśmy już w drugiej połowie.

Po 11.kolejkach młodzież Miedzi ma na koncie 17 goli i wyprzedza w tabeli Miedziowych o jeden punkt. Poza zasięgiem rywali póki co są trampkarze Śląska Wrocław, którzy uzbierali już 27 punktów.