Odra na fali. Bessa Jaworzanki (FOTO)

JAWOR. Od 22 października ub. roku drużyna Odry Ścinawa nie zaznaczała goryczy porażki w 4 lidze. I nawet po zimowym liftingu składu podopieczni Tomasza WOŁOCHA mocno rozpoczęli wiosnę od dwócch wyjazdowych zwycięstw. W sobotnie popołudnie Odra wygrała w Jaworze z Jaworzanką 1:0 po golu Dawida ŁUCA w 80 minucie . Odra po 17 rozgranych meczach ma na koncie 34 punkty( zaległy mecz z Lubaniem - przyp.red.) i jest na "autostradzie" do poprawienia swojego wyniku z poprzedniego sezonu( 40 pkt). I co ważne Odra walczy o ... miejsce na podium na mecie 4 ligi !

Na kompletnie przeciwnym biegunie znajdują się piłkarze Jaworzanki Jawor... 16.porażka w 18-ym meczu sezonu przy nieoczekiwanym remisie Sparty Grębocice zepchnęła podopiecznych Dariusza Szeligi na ostatnie miejsce w tabeli. Pewnie to niewielkie usprawiedliwienie ale w przerwie zimowej Jaworzankę opuściło... 8 zawodników podstawowego składu.

Jaworzanka Jawor - Odra Ścinawa 0:1(0:0)

0 -1 D.Łuc 80 min

JAWORZANKA: Kulik - Dunaj, Dworakowski, Gwiździał, Krasiński - Wiśniewski, Broda, Duda, Czaja, Suchojad -  Kowalczyk   oraz Białek, Garbera, Łupkowski, Rzepka.

ODRA : Fuczko -Filipowicz, Medyński, Korzepa, Hoja - Sałata - Rodrigez, Dul, Kochman, Osiadły, Maślej oraz Łuc, , Konefał, Spychała.