Wystartowała Jaworska Liga Halowa (FOTO cz.1)

JAWOR. Jako pierwsza na Dolnym Śląsku futsalowy sezon zainaugurowała Jaworska liga Halowa pod patronatem Burmistrza Jawora Emiliana Bery. W tym sezonie JLH dzięki życzliwości władz Powiatu Jaworskiego wróciła do wyremontowanej hali sportowej PCKZiU przy ul. Wiejskiej. I na dzień dobry wejście do hali zapierało dech w płucach . Super remont a wymiana oświetlenia nadała sali sportowej zupełnie nowego wymiaru. W takich hala można rozgrywać poważne imprezy... Dodajmy znakomity duet sędziowski z Dariuszem Szczepańskim w roli głównej i rewelacyjnie działające biuro zawodów z Joanną Mańkowską na czele + bardzo duże kibicowskie zainteresowanie. Nic tylko grać...

Sezon 2023/24 JLH zainaugurował mecz Mistrzów z poprzedniego sezonu- Huraganu Grzegorzów z Ratajem Paszowice. Rataj tanio skóry nie zamierzał sprzedawać ale...Emil BOREK i spółka  wciąż są w gazie. 16:2(6:1) nie pozostawiło złudzeń kto będzie faworytem ligi. Rataj pierwszego gola zdobył tuż przed końcem pierwszej połowy za sprawą Klepuszewskiego. Strzelecki popis rozpoczął nie kto inny jak wspomniany Emil BOREK zdobywając gole w 7 i 9 minucie. W 12 min. Szałach podwyższył na 3:0,Potem Trzeciak, Suchecki i ponownie E.Borek.

Po przerwie Huragan wciąż był pazerny na gole . A rozpędzony walec miaźdżył rywali stopniowo. Po przerwie snajperskie popisy rozpoczęli Szałach i K.Grabarczyk a potem drugiego gole zdobyli walczący zawodnicy Rataja a strzelcem był Figlarz. Utrata drugiego gola rozsierdziło obrońców tytułu bo koleje gole sypały się niczym serie z kałasznikowa...

Huragan Grzegorzów - Rataj Paszowice 16:2 (6:1)

Grosiak 4,  E.Borek 3 , Szałach 2, Suchecki 2, Czaja 2, Trzeciak 2, K. Garbarczyk - Klepuszewski, Figlarz