JLH: pierwsze zwycięstwo Urzędu Miasta (FOTO)

JAWOR. Drużyna Urzędu Miasta czyli popularny "Bera Team" doczekał się zwycięstwa w rozgrywkach Jaworskiej Ligi Halowej. BRAWO ! Po dwóch przegranych, w szatni UM doszło do męskich rozmów. Efekt ? Nadprogramowo liczna kadra i zmiana bramkarza. Radosława ZYSNARSKIEGO zastąpił... ZYSNARSKI Tomasz.  Ta zmiana dodała piłkarskiej jakości w bramce a na stoperze mecz życia rozgrywał burmistrz Emilian BERA. Kiedy tyły są zabezpieczone , można myśleć o wygranej. Pewne 5:0z D6 Dobków podobno otwiera nowy rozdział w futsalowej przygodzie Ratusza z JLH.

Worek  z bramkami dla Urzędu Miasta otworzył  w 13 minucie Jakub ŚLIWIŃSKI. D6 mieli swoje akcje i swoje okazje ale na posterunku był zawsze Tomasz Zysnarski. Druga połowa rozpoczęła się od piekielnie soczystego uderzenia Bery co było sygnałem do frontalnego ataku na bramkę rywali...

Urząd Miasta - D6 Dobków 5:0(1:0)