Prężenie muskuł w 6.kolejce JLH (FOTO)

JAWOR. Hitem 6.kolejki JLH miał być pojedynek Huraganu z Galacticos. Na boisku było szlagierowo, emocjonująco ale na tablicy wyników....zaskakująco. Kiedy w 12 minucie gol Pancerza dał prowadzenie "Galaktycznym" zapachniało sensacją. Ale Emil BOREK i spółka nie z takich tarapatów wychodziła obronną rękę. Remis dało trafienie Marcela SZAŁACHA  a potem kolejno: Czaja, Suchecki, dwukrotnie Borek i Roszak pokazali, że nie zamierzają pozbywać się korony mistrzowskiej. 7:1 dla Huraganu mówi samo za siebie...

6.kolejkę rozpoczął mecz młodych wilków Bazaltu Piotrowice z typowanym do medalu Amarilos. Do przerwy mega sensacja bo gol S.Sado dał prowadzenie drużynie trenerów Zbigniewa Wójcika i Patryka Borka. Ale po przerwie mimo ambitnej postawy to Amarillos trafiali do bramki Bazaltu. Dwukrotnie Bober i Kolasa. 3:1 wygrał Amarillos.

W drugim meczu "czarny koń" JLH czyli FC Przyrzecze zmierzyło się z Ratajem Paszowice. Przyrzecze zdaniem wielu może realnie zagrozić Huraganowi bo tacy piłkarze jak Ruszczak czy  Reguła sa wielką wartością dodatnią zespołu. Obaj nie zawiedli i solidarni zdobyli w pojedynku z Ratejem po 3 gole już do...przerwy( 6:1). Po przerwie Ruszczak dorzucił 1 gola, Reguła- dwie bramki a na deser mecz zamknął Dominiczak. Honorowe trafienie dla Rataja zaliczył Klepuszewski. Wnik końcowy: 10:1 dla FC Przyrzecze, które przewodzi po 6.kolejkach obecnej edycji JLH.

Nieoczekiwanie emocje towarzyszyły pojedynkowi 13. Dzielnicy z D6 Dobków. Ekipa Bagińskiego, Wiśniewskiego i Sorokina ostatecznie wygrała 8:4( 4:1) ale końcówka meczu była nerwowa, bo 13.Dzielnica zagrała zbyt nonszalancko a D6 cholernie ambitnie.  Gole dla 13. Dzielnicy zdobyli: Kosak 2, Sorokin, Pindel,  Wiśniewski, Rakszewski oraz Marcin i Grzegorz Bartoniowie. Dla D6 Dobków trafiali: Janiak, Zając, Nowakoski i Witczak.

6.kolejkę zamkęła potyczka Chmielowianki z Figą Myślinów. Sporo walki, zwrotów akcji i zwycięstwo Figi.

Tabela Jaworskiej Ligi Halowej po 6 kolejkach na Koniec 2023.
1.Fc Przyrzecze 15. 46:22
2.13 Dzielnica 15 36:19
3.Huragan 12. 47:16
4.Amarillos 12 30:11
5.Galacticos 9 33:34
6.Figa 9 34:36
7.Chmielowianka 6 30:30
8.Rataj 6 32:56