"Bera Team" rozbił Rataja (FOTO)

JAWOR. 8.kolejka Jaworskiej Ligi Halowej zapowiadał się wyjątkowo smakowicie. Dwa szlagiery futsalowe miały ostatecznie wskazać faworytów JLH. Na przystawkę podano mecz Urzędu Miasta z Ratajem Paszowice. Faworytem był Rataj ale...wystarczyło, że w ekipie Ratusza nie zagrał Emilian BERA( zgrupowanie "kadry politycznej Dolnego Śląska") i "Ratuszowi" zagrali koncertowo gromiąc Rataj 6:0(2:0).

Klasą dla sienie i rywali był mistrz akrobatyki - Łukasz TOMASZEWSKI, który niczym na trampolinie fruwał na parkiecie i zdobył dwa gole. Podobnie jak jego klubowy kolega Piotr LITWA.

Siłą Ratusza byli bramkarze. Do przerwy rewelacyjnie bronił Tomasz ZYSNARSKI a po przerwie sięgnięto po tajną broń i w bramce stanął jaworski mistrz K 1 i MMA- Grzegorz LENART, który tym występem z pewnością zgłosił akces do kadru Dolnego Śląska w futsalu...

Urząd Miasta - Rataj Paszowice 6:0(2:0)