Lider utonął w Kaczawie

LEGNICA. Kolejka ciekawych spotkań i jeszcze bardziej nieoczekiwanych wyników. W 5. kolejce lider klasy okręgowej Zamet Przemków poległ w Bieniowicach. Do przerwy było bezbramkowo, ale po przerwie...W zespole Kaczawy klasa dla rywali był Marcin Kowalski, który strzelał jak na zawołanie. Przemkowianie zabrali się do odrabiania strat przegrywając 0:3, ale ich nie odrobili.

Do lidera z Przemkowa dołączył rewelacyjny beniaminek z Granowic, który w meczu totalnej walki pokonał Stal Chocianów. Po kompletnym falstarcie , w końcu "odpalił" Górnik Złotoryja wygrywając w Chobieni. A Kuźnia zapłaciła strata punktów w lidze za heroiczny bój w tygodniu w Pucharze Polski. Oto komplet sobotnich wyników.

Sparta Grębocice 2-0 Konfeks Legnica

Rodło Granowice 3-2 Stal Chocianów

Orla Wąsosz - Czarni Rokitki 13 września, 17:00

Odra Chobienia 1-3 Górnik Złotoryja

Kaczawa Bieniowice 4-3 Zamet Przemków

Chojnowianka Chojnów 2-5 Iskra Kochlice

Kuźnia Jawor 0-1 Iskra Księginice

Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-0 Prochowiczanka Prochowice