W Pucharze Polski Konfeks gra dalej (FOTO)

LEGNICA. Po dwóch trafieniach Krupy oraz bramce Korczyńskiego piłkarze Konfeksu Legnica pokonali Sokół Jerzmanowa 3:1 i tym samym awansowali do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica. Sokół może mówić o dużym pechu. Nie dość, że nie tak jak planowali weszli w mecz to w 41 minucie nie wykorzystali rzutu karnego... Zaraz po przerwie w 49 minucie goście stracili 3 gola i Piotra Kasińskiego ukaranego czerwoną kartką.

Sokół kończył mecz w 9 bo w 80 minucie czerwoną kartkę ujrzał Nikolas Auguścik. Awans Konfeksu zasłużony ale wielkie brawa dla gości za grę w osłabieniu w 2 połowie.

Pozostałe mecze III rundy PP zostaną rozegrane w środowe popołudnie. Wówczas także poznamy przeciwnika Konfeksu w kolejnej rundzie pucharowych zmagań. A będzie to triumfator pojedynku: Park Targoszyn - Odra Ścinawa.