Unia bliska przełamania bessy (FOTO)

DZIEWIN. Piłkarze Unii Miłoradzice bez kompleksów pojechali do Dziewina na mecz z Czarnymi, których zgodnie z prawdą określono rewelacją rundy jesiennej. I Uniści bez kompleksów dzielnie walczyli i wywalczyli punkt co jest dobrym prognostykiem dla Unii walczącej o uniknięcie degradacji do B-klasy. A Czarni? Myślami byli już chyba przy "świętej wojnie" gminnej ze Spartą Parszowice...

I właśnie już w 27 minucie goście objęli prowadzenie po golu Krzysztofa Maksyma. Ale potem dwie bramki zdobyli gospodarze i wydawało się, że wyprawa do Dziewina zakończy się niepowodzeniem. Ale przed gwizdkiem na przerwę gola wyrównującego zdobył ponownie Maksym.

Unia poszła za ciosem i zaraz po przerwie zdobyła za sprawa Kuby Łebka trzeciego gola. Ale radość Unistów -  ich nadzieja na przerwanie bessy ligowej - trwała do 55 minuty, bo ponownie było remisowo. Do końca meczu Czarni mimo przewagi i kilku znakomitych okazji nie zdobyli gola na wagę wygranej. Były słupki i poprzeczki oraz znakomite interwencje bramkarza Unii. Mimo okazji skończyło się remisem, sprawiedliwym wynikiem 3:3. Przypomnijmy iż w meczu jesiennym wygrali Czarni 3:0.

Unia na wygraną w lidze czeka od 1 października ub. roku kiedy to pokonali Park Targoszyn...

{gallery}galeria/sport/11-03-18-czarni-dziewin-unia-miloradzice-fot-zbigniew-jakubowski{/gallery}