Lider nie zwalnia tempa (FOTO)

GRĘBOCICE. Sparta Grębocice nie zamierza zwalniać tempa w drodze do 4 ligi. Podopieczni Pawła RZĄSY pokonali Sokół Jerzmanowa 3:1. Emocji nie brakowało a zwycięstwo gospodarzom nie przyszło łatwo. To Sokół po golu Krystiana WOŹNIAKA w 30 minucie prowadził w Grębocicach.

Po przerwie Sparta ruszyła do frontalnego ataku i przesądziła o 8 zwycięstwie ligowym a piątym domowym. Z kolei Sokół w 9.meczach sezonu nadal bez chociażby jednego remisu... Dodajmy, ze jak skrupulatnie policzyli dziennikarze z portalu www.dolfutbol.pl - Sparta jest w sezonie 2023/24 najlepiej punktującym spadkowiczem z 4 ligi. A warto pamiętać, że szeregi 4 ligi w wyniku reformy opuściło aż... 17 zespołów!

Sparta Grębocice - Sokół Jerzmanowa 3:1 (0:1)

Kamil Łętkowski 2 ( 73 i 81 min), Adam Kubik 55 min - K. Woźniak 30 min

SPARTA :  Tyźlik - Chryniewicz, D. Ciechelski( 81 min. Górniak), Małucki, Samarek ( 50 min. Mikołajczak) - Staniecki ( 46 min. Kubik), Kozłowski ( 87 min. Łajewski), Tłuczek ( 46 min. K.Ciechelski) , Wojak( 87 min. Gancarski) -  Gil. Łętkowski.

SOKÓŁ : Auguścik - Gnap, Michalczak, Wójtowicz, Dyba( 90 min. Adamek) - Kasprzyk, Pavluschyn( 74 min. Kubski), Verkholiaz, Węgrzyn ( 86 min. Kochańczyk), A.Woźniak -  K.Woźniak .