Ikar dopadł Mewę-Dragan katem (FOTO)

GOLISZÓW.  W meczu na szczycie III grupy legnickiej B-klasy Ikar Miłogostowice po dobrym spotkaniu pokonał w Goliszowe lidera Mewę 3:0(2:0) po dwóch trafieniach Jarosława Dragan i golu Mateusza Sterkowca. Ikar odrobił straty z pierwszej części sezonu i do Mewy traci już tylko 4 punkty. Ikar wygrał chociaż musiał sobie radzić bez Wilczyńskiego, którego zmogła choroba. Drużyna Ikara wyraźnie "odżyła" po szybkim rozstaniu się z Piotrem Adamcem w roli szkoleniowca.

Zespół Ikara prowadzi obecnie duet: Stanisław Wietrzak-Rafał Dorobek. Tylko pierwsze minuty meczu były wyrównane. Już w 7 minucie atak gości mógł przynieść gola autorstwa Dragan.Po kwadransie inicjatywę przejęli zawodnicy z Goliszowa, ale kontry Ikara były zabójcze. - W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg meczu widząc, ze rywal nie jest w stanie nam zagrozić - powiedział Stanisław Wietrzak. - Ten mecz był dla nas bardzo ważny. Porażka sprawiłaby, że nasza strata do Mewy wzrosłaby do 10 punktów, a to już dużo. Po drugie cieszy progres w naszej grze, takie odblokowanie nasze jeżeli chodzi o skuteczność. Nie kryjemy tego, że naszym celem jest awans do A-klasy. Ale przed zespołem daleka jeszcze droga do spełnienia marzeń.