Hattrick D.Stachowiaka (FOTO)

KOCHLICE. Mocny powrót Iskry Kochlice w szeregi 4 ligi po kilkuletniej absencji. Kochliczanie solidnie wzmocnieni bez problemu robili Jaworzankę Jawor 3:0. Wynik meczu został ustalony do przerwy. Oba zespoły na poziomie 4 ligi zagrały przeciwko sobie po... 19-letniej przerwie!

Jaworzanka co prawda w przerwie letniej straciła kilu podstaowwych zawodników( E.Borek, Karbowiak, Janoś, Bagiński) ale pojawiły się transery przchodzące. I co budujące do Kochlic  Jaworzanka przyjechała w składzie bynajmniej nie żółtodziobów a i na ławce rezerwowych przebywali zawodnicy, ktorym graie w niższych ligach nie jest obce. A jednak...

26,34, 39 - to nie pewniaki w totolotku lecz minuty, w ktorych rozpędzjaąca się z każdą minutą Iskra za sprawą Dawida STACHOWIAKA zdobywala gole a bramkarz Kulik był bezradny...

Iskra Kochlice - Jaworzanka Jawor 3:0(3:0)