Prochowiczanka pędzi na Narodowy (FOTO)

KOCHLICE. Puchar Polski na szczeblu okręgu potrafi wyzwalać duże emocje. Beniaminek 4 ligi Iskra Kochlice w meczu 1/8 PP do przerwy po dwóch trafieniach "killera" Stachowiaka prowadził z liderem 4 ligi Prochowiczanką 2:0 i...zapachniało niespodzianką. Po przerwie goście pokazali jednak piłkarską jakość i pewnie awansowali do 1/4 PP. Tam rywalem podopiecznych Roberta GAJEWSKIEGO będą juniorzy Miedzi.

Iskra z impetem rozpoczęła mecz i już w 1 minucie Stachowiak trafił do bramki gości. Pod koniec pierwszej części spotkania "kochlicki killer" ponownie wpakował piłkę do siatki Prochowiczanki.

Po przerwie goście potrzebowali zaledwie 11 minut aby wyrównać stan pojedynku. A potem kontrolując boiskowe wydarzenia goście zadali jeszcze trzy celne ciosy. Prochowiczanka pędzi na Stadion Narodowy na finał PP ? A dlaczego nie ...