Starcie beniaminków dla gości (FOTO)

KOCHLICE. W ligowym starciu beniaminków 4 ligi Iskra Kochlice uległa BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:2(1:0). To drugie wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Sebastiana Tylutkiego na... 6 wyjazdowych potyczek. Prowadzenie dla iskry zdobył Eryk Klimczak w 31 minucie i wydawało się, że Iskra ma mecz pod kontrolą...

Po przerwie goście przejęli inicjatywę i Macieja Łacha pokonali kolejno: Piotr Skiba w 63 i Maciej Szewczyk w 66 minucie. Ten drugi ,były zawodnik KS Polkowice, Widzewa, Bytovii Bytów i klubów niemieckich lig regionalnych, syn ongiś znakomitego pomocnika Zagłębia Lubin- Zbigniewa, był dodatnią wartości zespołu BKS opartego na bardzo młodych zawodnikach.

Iskra Kochlice - BKS Bobrzanie Boleslawiec 1:2(1:0)

{gallery}galeria/sport/18-09-22-kochlice-boleslawiec-fot-ewa-jakubowska{/gallery}