LegSad Kościelec nie zwalnia tempa (FOTO)

KROTOSZYCE. Błękitni LEGSAD Kościelec idą przez rozgrywki A-klasy niczym rozpędzony taran. 9 meczów= 27 punktów okraszone imponującym bilansem bramkowym 62-12. W 9.kolejce na boisku w Janowicach Dużych lider pokonał 2:0 KS Męcinka po dwóch trafieniach Emila BORKA. Bez wątpienia jeden z liderów zespołu poczuł w sobie instynkt snajpera i w sobotnie popołudnie zanotował 21 (!!!) trafienie w sezonie. - Absolutnie nie czuję się liderem drużyny.  Naszą siła jest to że mamy wielu liderów którzy sami potrafią zmienić losy spotkania. Absolutnie się za takiego nie uważam - powiedział skromnie Emil BOREK.

A jak ocenił mecz trener lidera A-klasy - Grzegorz LICHWA:

- Pierwsza połowa uważam, że piłkarsko przeważaliśmy, lecz zespół z Męcinki miał dwie klarowne sytuacje, które mógł zamienić na bramkę. Na szczęście to się nie stało, a naszą lepszą grę zamieniliśmy w bramkę po świetnej indywidualnej akcji Emila. Na drugą połowę wychodzimy bardziej skoncentrowani i paradoksalnie do czerwonej kartki oponentów przeważaliśmy. Po osłabieniu Męcinka zaczęła nas mocno pressować i mieliśmy problem z wyprowadzeniem piłki. Na szczęście obyło się bez głupich błędów i strzelić jeszcze jedną bramkę. Uważam, że zagraliśmy bardzo słabo, na szczęście zwycięzców się nie ocenia.

Czy w tym sezonie ktoś będzie  w stanie urwać punkty LegSadowi ?

Błękitni LegSad Kościelec - KS Męcinka 2:0(1:0)