Wysoki lot Ikara (FOTO)

MIŁOGOSTOWICE.  Po dwóch remisach w swoim trzecim( po odrodzeniu) występie w A-klasie piłkarze Ikara Miłogostowice po dobrym meczu pokonali faworyta ligi i niepokonana do tej pory Spartę Parszowice 2:0(1:0). Gole na wagę zwycięstwa zdobyli: Michał Szalwich i Kacper Kułyk.

Mecz szczególnie w pierwszej połowie miał niesamowite tempo i poziom walki. Sparta po trzech wygranych chciał losy czwartego zwycięstwa na drodze do klasy okręgowej rozstrzygnąć w pierwszej połowie ale na przeszkodzie stanął im golkiper Mariusz ZIEMBORSKI broniąc  w kilku sytuacjach "pachnących" gole dla gości.

Po jednym z ataków Michał SZALWICH celnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po przerwie już w 52 minucie mogło być po meczu. Po indywidualnej akcji Kacpra KUŁYKA piłka w polu karnym trafiła w rękę obrońcę gości. Kułyk z 11 metrów  oddał piekielnie silny strzał ale Adrian ŻOŁNA idealnie wyczuł intencje strzelającego i wybił piłkę...

Pod koniec meczu Kacper KUŁYK zrehabilitował się i strzelił swoja kolejną bramkę w rozgrywkach. Podopieczni Marcina OGÓRKA po 3 meczach maja 5 punktów i widać, że w A-klasie czują się coraz lepiej. Teraz przed nimi zaległy mecz w Jaworze z Jaworzanką Jawor. jeżeli go wygrają zameldujaąsię się tuz za plecami mocarzy A-klasy...

Ikar Miłogostowice  - Sparta Parszowice 2:0(1:0)