Kaczawa zdemolowała LegSad (FOTO)

BIENIOWICE. Podopieczni Zbigniewa ANTOSIEWICZA zdemolowali beniaminka legnickiej okręgówki i na moment sensacyjnego lidera tej klasy rozgrywkowej - LegSad Kościelec wygrywając 6:0(2:0). Bohaterem meczu był Dominik WIŚNIEWSKI, który trzykrotnie pokonał golkipera z Kościelca. I co ciekawsze wszystkie gole zdobył w 2 połowie bo dopiero po przerwie pojawił się na murawie...

Goście z wielkimi problemami kadrowymi nie byli w stanie nawiązać walki z ogromnie zmotywowanym piłkarzami z Bieniowic.

Kaczawa Bieniowice - LegSad Kościelec 6:0 (2:0)

D.Wiśniewski 3( 49, 86,90 min), Inglot 2 min, Drozdowski  35 min i P.Niewdana 64 min

KACZAWA Bieniowice:  Kudłacz - K.Domagała, Ceglarski( 46 min.Wiśniewski), D Domagała, Birk - Ziembicki, Niewdana( 83 min. Z. Antosiewicz), Drozdowski ( 67 min. Stępień).,  Inglot, Jarocinski - M.Śliwiński,

LegSad Kościelec ; M.Szlęk - Cholewiński, Wanielista, Dul, Długosz( 63 min. L.Szlęk) - Seta, E.Borek, Lichwa, Karpov - Dziaszyk, Janoś -