Sparta obroniła fotel lidera (FOTO)

KŁĘBANOWICE. Nie było łatwo ale Sparta Grębocice wygrywając 2:1 w Kłębanowicach obroniła fotel lidera legnickiej klasy okręgowej. Mecz ustawiła szybko strzelona bramka bo już w 5 minucie do bramki gospodarzy trafił  Szymon GIL.

Gospodarze atakowali ale przy zdecydowanie słabszej dyspozycji Sergija Malinowskiego osamotniony w przodzie Tomasz Dubowski miał niewielkie szanse na pokonanie defensywy gości.

Sparta miała optyczną przewagę i momentami był to pojedynek Sparty z golkiperem Zrywu. Jednak Zryw doprowadził do remisu ale   w 49 minucie  drugiego gola zdobył Patryk KOZŁOWSKI i  końcowy wynik wisiał na włosku. Ambitni gospodarze chcieli doprowadzić do remisu, ale się nie udało. Im bliżej końca sporo nerwów i zdecydowany nadmiar kartek wszelakiego koloru...

Sparta na czele klasy okręgowej - czołówka bardzo stabilna - natomiast Zryw w strefie spadkowej chociaż z realnymi szansami na "skok" do strefy środkowej.

Zryw Kłębanowice - Sparta Grębocice 1:2 (0:1)