Pierwsza porażka lidera A-klasy (FOTO)

ZAGRODNO. Po 9. z rzędu zwycięstwach lider A-klasy KS Męcinka zaznał goryczy porażki. Podopieczni Adama GABRYSIA zagrali bardzo słabe spotkanie i przegrali w Zagrodnie z Orłem aż 0:4(0:3). Orzeł po dwóch dotkliwych porażkach z Bazaltem Piotrowice i Odrą Malczyce zagrał bardzo dobry mecz i po zwycięstwie "doskoczył" do Męcinki na 5 punktów... W III grupie A-klasy walka o awans zapowiada się mocno ciekawie...

Mecz niesamowicie szybko otworzyli gospodarze. Już w 3 minucie soczystym uderzeniem zza pola karnego Damian KROCZAK zaskoczył doświadczonego Leszka MAZURA. Więcej emocji było zdecydowanie w ostatnim kwadransie gry... Po szybkiej kontrze i podaniu Michała Kaliciaka, Leszek Mazur odbił strzał Kamila Kroczaka. Zaledwie minutę później doświadczony bramkarz musiał już wyjmować piłkę z siatki. Grzegorz Sokołowski trafił w rękę Łukasza Stanasiuka, a Damian Kroczak trafił z rzutu karnego.
Nie był to koniec  popisów zawodników Orła. Kolejny atak i piłka wylądowała pod nogami Szymona Kaliciaka, a ten z bliska umieścił ją w bramce. Skrzydłowy miał doskonałą okazję by jeszcze raz trafić na listę strzelców, ale po dośrodkowaniu Michała Kaliciaka skiksował w polu bramkowym.

W sobotnie przedpołudnie lider z Męcinki stanowił tło dla rywali. W 1 połowie jedynie Marcin BAGIŃSKI mógł pokusić się o gola ale piłka po strzale z rzutu wolnego odbiła się od słupka .

W drugiej części meczu przede wszystkim zaczął padać deszcz i mecz się zdecydowanie wyrównał. Groźny strzał Rafała MAJKI sygnalizował, że być może goście nie złożyli broni. Ale były to pozory. Akcja Kamila Kroczaka, podanie do Michała KALICIAKA, ten wygrał pojedynek z obrońcami i strzelając czwartego gola "zamknął" mecz.

Orzeł Zagrodno - KS Męcinka 4:0 (3:0)
D. Kroczak 4', 40'(k), Sz. Kaliciak 43', M. Kaliciak 72'
Orzeł: Mucha - Baranowski (80. Grzeszczyk), Sokołowski, B. Bielecki, Radkowski, Józefów (40. K. Kroczak), Jaz, Sz. Kaliciak, Nycz, D. Kroczak, M. Kaliciak
Męcinka: Mazur - Bagiński, Białek (65. Makowski), Fitrzyk, Gabryś, Majka, Mysłowski (46. Osmulski), J. Popardowski (75. Kaja), M. Popardowski, Stanasiuk (80. Fitrzyk), Zapaśnik