Dziewiątka demoluje w 2 połowie (FOTO)

LEGNICA. W meczu 9. kolejki 2 ligi piłki ręcznej kobiet zawodniczki UKS 9 EUCO Legnica pokonały Spartę Gubin 29:17. O sukcesie legniczanek zadecydowała koncertowała druga połowa wygrana aż 16:5. Gubinianki, które w pierwszej połowie dzielnie stawiały czoła legnickiej młodzieży, po przerwie najwyraźniej "oddychały rękawami"...

Pierwsza połowa to walka rodzaju: rzut za rzut. Najpierw Spartanki prowadziły 1-2 bramkami aż w 20 minucie pojawił się na tablicy świetlnej wynik 9:9. Potem akcje Meter i Kozak dały prowadzenie Dziewiątce 12:10.

Po przerwie walka - tzw. walka - trwała 180 sekund. Legniczanki objęły prowadzenie 16:14, po chwili było 20:15, a w 52 minucie przy stanie 24:16 było już po meczu...

UKS 9 EUCO Legnica - Sparta Gubin 29:17 (13:12)

Dziewiątka: Trojanowska - Kaczuga 1, Stala 10, Kozak 5, Ozga 2, Wojciechowska 5, Meter 1, Wiśniewska 2, Doroba 2, Szuk 1, Ilnicka, Wańkowicz.