Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Praca (RPK) szuka człowieka...

ZŁOTORYJA. REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE spółka z o.o. w Złotoryi poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWNIKA ODDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ.

Opis stanowiska:
• zarządzanie Oddziałem Gospodarki Komunalnej w celu pełnej realizacji postawionych przed nim zadań,
• budowanie długotrwałych pozytywnych relacji z mieszkańcami lokali komunalnych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zdobywanie nowych zleceń,
• ustalanie potrzeb oraz opracowywanie rocznych planów rzeczowo-finansowych remontów budynków i lokali, dokonywanie korekt planów do wysokości uzyskanych środków oraz bieżącej kontroli jego wykonania,
• realizacja zamówień na roboty budowlane, dostawy i usługi,
• kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących inwestycji,
• kontrola prawidłowości nadzoru i odbioru robót wykonywanych w systemie zleconym,
• planowanie, nadzorowanie i rozliczanie robót wykonywanych na potrzeby własne Spółki,
• kontrola i nadzór nad prowadzonymi przez Spółkę przeglądami technicznymi budynków oraz realizacją innych obowiązków wynikających z Prawa budowlanego,
• organizowanie, kierowanie i koordynacja pracy oraz nadzór nad jakością i przebiegiem pracy podległych pracowników w zakresie w/w zadań,
• rozpatrywanie interwencji, skarg i wniosków w sprawach technicznych.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane budowlane ),
• bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa budowlanego oraz gospodarki nieruchomościami,
• wiedza z zakresu zamówień publicznych,
• mile widziany staż pracy na stanowiskach realizujących powyższe zadania,
• mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie,
• mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do kosztorysowania robót remontowo – budowlanych i instalacyjnych oraz do przeglądu i kontroli budynków,
• samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania jakością realizowanych zadań, zarządzania personelem, zarządzania informacją,
• niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia upoważniające do eksploatacji oraz dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz gazowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,
• oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę,
• szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne,
• nagrody przyznawane z okazji jubileuszu pracy,
• grupowe ubezpieczenia pracownicze oferujące dodatkowo opiekę lekarską.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2. Termin składania ofert: do dnia 31 grudnia 2022 r.

Powiązane wpisy