Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

RPK szuka BHPowca i oferuje ciekawe warunki pracy

ZŁOTORYJA.  REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOTORYI Poszukuje pracownika na stanowisko: STARSZEGO INSPEKTORA / SPECJALISTĘ ds. BHP.

Co to za praca?

Opis stanowiska:
realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja dokumentacji BHP, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, doradztwo, proponowanie rozwiązań w zakresie BHP, analiza wypadków przy pracy, nadzór nad terminami i organizacja szkoleń w zakresie BHP, kontakt z lekarzem medycyny pracy oraz podnoszenie kompetencji i świadomości pracowników w obszarze BHP.

Wymagania:
wykształcenie zgodne z rozporządzeniem w sprawie służby BHP,
minimum roczne doświadczenie w pracy w zakresie BHP,
doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń,
umiejętność przekazywania wiedzy,
samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji,
komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
dobra znajomość obsługi komputera,
niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
mile widziane prawo jazdy kat. B.

RPK oferuje:

pracę w niepełnym wymiarze godzin, możliwość podjęcia pracy od zaraz, ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu, oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody, stabilne warunki zatrudnienia, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe, możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę, szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne, nagrody przyznawane z okazji jubileuszu pracy oraz grupowe ubezpieczenia pracownicze.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne oraz kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2. Do 27 stycznia br!

Powiązane wpisy