Wiosenny falstart Prochowiczanki (FOTO)

PROCHOWICE. Po serii zwycięstw w zimowych sparingach w Prochowiczance miał wrócić duch walki. Zgrupowanie w tureckim Belek miało być sygnałem o profesjonalizmie w zimowych przygotowaniach... Niestety inauguracja rundy wiosennej nie pozostawiła złudzeń. Zenit Międzybórz wygrał w Prochowicach 4:1 i do wygranej gościom nie był potrzebny Błażej AUGUSTYN. Prochowiczanka wciąż do bólu konsekwentna nie potrafiąca ciułać punktów remisami i nadal ...czwarta od końca w ligowej tabeli co może kiepsko wróżyć na dalsza część piłkarskiej wiosny...

Co ciekawe Prochowiczanka dobrze mecz rozpoczęła zdobywając gola już w 22 minucie Adriana Wójcika. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Filip Szczypkowski. A po przerwie gospodarze najwyraźniej mieli problem z wrzuceniem właściwego biegu, zaś Zenit punktował bez litości. Kolejne gole zdobywali: ekstraklasowy wyjadacz Grzegorz Kuświk, w 55 minucie, i ponownie Filip Szczypkowski w 75 minucie,  a mecz zamknął w 80 minucie Bartłomiej Kawka.

Prochowiczanka Prochowice - Zenit Międzybórz 1:4 (1:1)