Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Praca (RPK) szuka człowieka

ZŁOTORYJA.  REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE spółka z o.o w Złotoryi poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATORA - KIEROWCY POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH.

Opis stanowiska:
Prowadzenie, obsługa i konserwacja specjalistycznych pojazdów do wywozu nieczystości zgodnie z obowiązującymi w tej mierze przepisami i normami technicznymi.

Wymagania:
• posiadanie prawa jazdy kat. C oraz aktualnej karty kierowcy,
• mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi pojazdów HDS,
• łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i dyspozycyjność.

Oferujemy:
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,
• oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę,
• nagrody przyznawane z okazji jubileuszu pracy,
• szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne,
• grupowe ubezpieczenia pracownicze.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne oraz kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2.

Powiązane wpisy