Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Praca (RPK) szuka człowieka...

ZŁOTORYJA. REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE spółka z o.o. w Złotoryi poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWNIKA ODDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ.

Opis stanowiska:
• zarządzanie Oddziałem Gospodarki Komunalnej w celu pełnej realizacji postawionych przed nim zadań,
• budowanie długotrwałych pozytywnych relacji z mieszkańcami lokali komunalnych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zdobywanie nowych zleceń,
• ustalanie potrzeb oraz opracowywanie rocznych planów rzeczowo-finansowych remontów budynków i lokali, dokonywanie korekt planów do wysokości uzyskanych środków oraz bieżącej kontroli jego wykonania,
• realizacja zamówień na roboty budowlane, dostawy i usługi,
• kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących inwestycji,
• kontrola prawidłowości nadzoru i odbioru robót wykonywanych w systemie zleconym,
• planowanie, nadzorowanie i rozliczanie robót wykonywanych na potrzeby własne Spółki,
• kontrola i nadzór nad prowadzonymi przez Spółkę przeglądami technicznymi budynków oraz realizacją innych obowiązków wynikających z Prawa budowlanego,
• organizowanie, kierowanie i koordynacja pracy oraz nadzór nad jakością i przebiegiem pracy podległych pracowników w zakresie w/w zadań,
• rozpatrywanie interwencji, skarg i wniosków w sprawach technicznych.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane budowlane ),
• bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa budowlanego oraz gospodarki nieruchomościami,
• wiedza z zakresu zamówień publicznych,
• mile widziany staż pracy na stanowiskach realizujących powyższe zadania,
• mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie,
• mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do kosztorysowania robót remontowo – budowlanych i instalacyjnych oraz do przeglądu i kontroli budynków,
• samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania jakością realizowanych zadań, zarządzania personelem, zarządzania informacją,
• niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia upoważniające do eksploatacji oraz dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz gazowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,
• oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę,
• szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne,
• nagrody przyznawane z okazji jubileuszu pracy,
• grupowe ubezpieczenia pracownicze oferujące dodatkowo opiekę lekarską.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2. Termin składania ofert: do dnia 31 grudnia 2022 r.

Powiązane wpisy