Męcinka cierpiała ale wygrała (FOTO)

MĘCINKA. KS Męcinka konsekwentnie zmierza ku lidze okręgowej umacniając się na czele A-klasy... W sobotnie popołudnie drużyna Adama GABRYSIA męczyła się okrutnie ale ostatecznie pokonała Odrę Malczyce 3:2 (1:0). Goście potwierdzili swoją dobra dyspozycję na wyjazdach chociaż wynik w Męcince to bardziej "zasługa" gospodarzy niż pokłosie rewelacyjnej gry gości.

Wynik meczu otworzył przed przerwą Przemysław PIEC. Po przerwie gospodarze mieli optyczną przewagę, ale wykańczanie akcji sprawiło, że trenerowi Gabrysiowi groził zawał. Nic dziwnego, że po kontrze goście doprowadzili do remisu i pachniało sensacją.

Jednak 5 minut więcej niż dobrej gry zaowocowało golem Marcina BAGIŃSKIEGO i celnym trafieniem z głowy Marka POPARDOWSKIEGO. Goście jeszcze złapali kontakt ale nie byli już w stanie doprowadzić do remisu.

KS MĘCINKA - Odra Malczyce 3:2(1:0)