Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Praca szuka człowieka, a RPK szuka specjalisty

ZŁOTORYJA. REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOTORYI Poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATORA – KIEROWCY POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH.

Opis stanowiska:
• prowadzenie, obsługa i konserwacja specjalistycznych pojazdów do wywozu nieczystości zgodnie z obowiązującymi w tej mierze przepisami i normami technicznymi,
• transport odpadów,
• właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku,
• dbałość o stan techniczny i czystość samochodu,
• praca w zespole trzyosobowym.

Wymagania niezbędne:
• czynne prawo jazdy kategorii C,
• aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej,
• ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
• wykształcenie minimum zawodowe.

Wymagania dodatkowe:
• znajomość topografii miasta,
• doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka,
• mile widziane doświadczenie pracy w branży komunalnej,
• mile widziane dodatkowe uprawnienia: obsługa podestów ruchomych oraz urządzeń HDS,
• umiejętność pracy w zespole,
• komunikatywność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,
• oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę,
• szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne,
• grupowe ubezpieczenia społeczne.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2 do dnia 11.03.2024 r.

Powiązane wpisy