Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Atrakcyjna praca czeka w RPK w Złotoryi

ZŁOTORYJA. REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. W ZŁOTORYI poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTY DS INŻYNIERII ŚRODOWISKA.

Opis stanowiska:
• wydawanie warunków technicznych i uzgadnianie dokumentacji technicznych,
• sporządzanie protokołów odbioru sieci wod.-kan. i przyłączy wod.-kan,
• kosztorysowanie robót,
• planowanie inwestycji rozwojowych i modernizacyjnych do ujęcia w planach inwestycyjnych Przedsiębiorstwa,
• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie przygotowania zadań inwestycyjno-remontowych, zamówień przetargowych,
• kompletowanie operatu kolaudacyjnego,
• archiwizacja i prowadzenie rejestrów dokumentacji m.in.: projektowej oraz warunków technicznych,
• przygotowanie zamówień w zakresie zaopatrzenia materiałów, sprzętu oraz wyposażenia zapewniającego prawidłową realizację sekcji wodomierzowej.
• wykonanie projektów sieci i przyłączy wod.-kan.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne w kierunku inżynierii środowiska,
• bardzo dobra znajomość Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odbiorze ścieków oraz Prawa Budowlanego,
• wiedza z zakresu zamówień publicznych,
• staż pracy w branży sanitarnej,
•posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie
o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodno- kanalizacyjnej- uprawnienia projektowe,
• samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• bardzo dobra znajomość obsługi programów GIS, AUTOCAD
• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,
• oprócz wynagrodzenia zasadniczego również dodatkowe premie i nagrody,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas szkoleń i kursów branżowych opłacanych przez pracodawcę,
• szeroki pakiet socjalny w tym m.in. dodatki świąteczne,
• nagrody przyznawane z okazji jubileuszu pracy,
• grupowe ubezpieczenia pracownicze oferujące dodatkowo opiekę lekarską.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne należy składać w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2. Termin składania ofert: do dnia 6 września 2024 r.

Powiązane wpisy