Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Centrum kultury z nowym dyrektorem

WADROŻE WIELKIE. Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko Dyrektora Centrum Biblioteczno – Kulturalnego w Wądrożu Wielkim. Spośród 5 kandydatów Komisja Konkursowa dała rekomendację Sandrze Węglarz z Jawora, którą dziś  wójt gminy Elżbieta Jedlecka powołała na to stanowisko.Gratulujemy !

Centrum kultury z nowym dyrektorem

Sandra WĘGLARZ do tej pory zatrudniona była w Jaworski Ośrodek Kultury i tam realizowała się zawodowo organizując i współorganizując wiele kulturalnych wydarzeń w mieście. Dzisiaj dołączyła do zespołu który pracuje i realizuje zadania na rzecz i dla mieszkańców Gminy Wądroże Wielkie

Centrum Biblioteczno – Kulturalne to zgodnie z podjętą pod koniec czerwca uchwałą Rady Gminy w Wądrożu Wielkim jednostka, której głównym zadaniem jest nie tylko jak do taj pory rozwijanie oraz zaspokajanie potrzeb czytelniczych społeczeństwa, ale również upowszechnianie wiedzy i nauki, a przede wszystkim szeroko pojętej kultury poprzez popularyzację wszystkich jej form , nie tylko w siedzibie placówki ale również w jednostkach oświatowych i sołectwach. Od spotkań z interesującymi ludźmi, poprzez warsztaty kiermasze, koncerty, występy artystyczne, zajęcia dla wszystkich pokoleń naszej gminy.

- Nowo powołany Dyrektor placówki ma ogromne możliwości wykazania się, pozostawiliśmy dużą dowolność co do szczegółów planu rozwoju i funkcjonowania Centrum - mówi Elżbieta JEDLECKA, wójt Wądroża Wielkiego.- Wierzymy że pani Sandra jako dyrektor wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, co w połączeniu z osobistymi predyspozycjami oraz motywacją do pracy przełoży się na wymierne efekty działalności Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Wądrożu Wielkim oraz spełnianie oczekiwań naszych mieszkańców.

Ze strony dodajmy iż mając do dyspozycji taka bazę jaka jest w Wądrożu Wielkim mona się spodziewać iż miejscowe Centrum Biblioteczno-Kulturalne brylować będzie na kulturalnej mapie powiatu jaworskiego.

Powiązane wpisy