Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Maria Rotkiel gościem 24. Spotkania Kobiet w Legnicy

LEGNICA. Maria Rotkiel, najbardziej rozpoznawalna psycholożka w Polsce, zwana, z uwagi na nieprzeciętną urodę, „Angeliną Jolie polskiej psychologii”, będzie gościem 24. Spotkania Kobiet w Legnicy „Kochaj siebie!”– 4 kwietnia o godz. 18.00 w Hotelu Qubus w Legnicy.

Maria Rotkiel gościem 24. Spotkania Kobiet w Legnicy

Znana terapeutka i trenerka rozwoju osobistego przyjeżdża do Legnicy już po raz drugi. Spotkanie Kobiet z jej udziałem w 2016 roku było jednym z najbardziej wartościowych tej edycji. Odbyło się z udziałem kilkuset legniczanek. To niepowtarzalna okazja, by poznać jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej psychologii, która przynosi ze sobą bogate doświadczenie zawodowe i naukowe.

W 2006 r. uzyskała Completion Certificate Oxford Course in Cognitive Behavioural Therapy, a następnie w 2008 r. uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej zgodnie ze standardami European Association for Cognitive and Behavioural Therapies. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, a także z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami.

Tym razem Maria Rotkiel przyjeżdża do nas z wartościowym warsztatem związanym z dbaniem o zdrowie i odporność psychofizyczną. Autorka wielu książek przedstawi nam najważniejsze strategie i techniki dbania o zdrowie psychofizyczne w ujęciu holistycznym. Wytłumaczy, czym jest szeroko rozumiany dobrostan. Będzie mowa o śnie, odżywianiu, oddychaniu, nastawieniu i przekonaniach, moderowaniu emocji, odpoczynku i regeneracji. Poruszone zostaną tematy związane z budowaniem satysfakcjonujących relacji społecznych. Porozmawiamy również o energii psychofizycznej, w tym o codziennych zasadach dbania o jak największy poziom energii oraz satysfakcji na każdym z obszarów życia. To doskonała okazja, by poznać najskuteczniejsze strategie dbania o swoje zdrowie i dobrostan w życiu codziennym.

Dodajmy, że Maria Rotkiel ma zawsze wspaniały kontakt z odbiorcami i przekazuje swoją wiedzę w oryginalnej, a jednocześnie przystępnej formie. Bywa, że zachęceni do interakcji odbiorcy ronią na jej wykładach łzy, ale też śmieją się i pozytywnie wzruszają. To będzie niewątpliwie wyjątkowe spotkanie. Wstęp na spotkanie jest wolny. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Legnicy.

Powiązane wpisy