Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Już niebawem 32 Festiwal Piosenki Dziecięcej w SDK Atrium

LEGNICA. Po rocznej przerwie, wraca do SDK Atrium Festiwal Piosenki Dziecięcej! To festiwal z długą tradycją, sięgającą początków działalności domu kultury. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia będzie „WODA” i prezentowane utwory powinny nawiązywać w sposób bezpośredni lub pośredni do tego tematu.

Już niebawem 32 Festiwal Piosenki Dziecięcej w SDK Atrium

W konkursie mogą wziąć udział dzieci do 14 roku życia, a samo wydarzenie ma zasięg ogólnopolski, a nawet światowy, bo w jego historii zdarzały się już zgłoszenia z innych krajów, m.in. z Czech.

- Bardzo cieszymy się, że Festiwal Piosenki Dziecięcej znów zagości na naszej scenie! Tym bardziej, że ostatnie edycje, ze względu na pandemię, organizowane były online. Czekamy na zgłoszenia solistów, a także zespołów wokalnych i pamiętajcie, aby utwory wpisywały się w tegoroczny temat!” – powiedział nam Piotr Szymczewski, opiekun merytoryczny wydarzenia. Festiwal rozpocznie się już 6 czerwca, o godz. 10.00 w Domu Kultury Atrium na ul. Pomorskiej 19.

Termin zgłoszeń upływa 27.05, formularz zgłoszeniowy razem z regulaminem dostępny jest na stronie dkatrium.pl. W razie pytań można dzwonić pod nr telefonu 76 856 11 61, albo pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Powiązane wpisy