Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Spływ Samoróbek 2024 o Błękitną Wstęgę Kaczawy

LEGNICA. Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza KONKURS NA PROJEKT SAMORÓBKI / BUDUJCIE SAMORÓBKI temat: „Wodny Świat”.

Spływ Samoróbek 2024 o Błękitną Wstęgę Kaczawy

* termin składania projektów – do 18 lipca
* granty do 500 zł na materiały
* płyniemy 15 sierpnia
* dodatkowe informacje : 767233801 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONKURS NA PROJEKT SAMORÓBKI:

1.Załogi, które zamierzają uczestniczyć w Spływie, mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie na projekt-koncepcję samoróbki.

2.Konkurs ma na celu wybranie do 10 projektów samoróbek, które zostaną nagrodzone grantami w wys. do 500 złotych na zakup niezbędnych materiałów do budowy samoróbki- pływadła.

3.Poprzez dofinansowanie rozumieć należy dokonanie zakupów materiałów na rachunek Organizatora

4. Projekt powinien zawierać – szkic pływającego obiektu, jego przybliżone wymiary, opis samoróbki, kalkulację kosztów materiałów niezbędnych do budowy samoróbki, roboczą nazwę.

5.Na podstawie przedstawionej kalkulacji kosztów materiałów niezbędnych do budowy samoróbki oraz z zgodności z tematyką. Organizator podejmie decyzję o kwocie dofinansowania.

6.Szkice mogą być wykonane odręcznie lub komputerowo, czarno-białe lub kolorowe. Wszystkie powinny być czytelne i pokazywać planowany do budowy obiekt z przodu i z boku.

7.Projekty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 18 lipca 2024 r., w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, lub mailowo- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 59-220 Legnica. Decyduje wyłącznie termin dostarczenia do OSiR.

8.Autorzy, do projektu, zobowiązani są dołączyć oświadczenie, że przedstawione przez nich projekty są ich autorstwa, a także dane kontaktowe – adres, numer telefonu,

9.W konkursie może wystartować każdy, kto ukończył 18 lat, ekipy reprezentujące szkoły, uczelnie lub inne podmioty prawne.

10.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 lipca 2024 r.

11.Organizator wskaże do 10 projektów, które otrzymają granty.

Powiązane wpisy