Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Sportowe bryki na legnickim Rynku czyli EURORALLY 2024 (FOTO)

LEGNICA. W niedzielę 9 czerwca w godz. 15.00 - 17.00 na legnickim Rynku prezentować się będzie ok. 150 samochodów sportowych z sześciu różnych krajów. To w ramach rajdu EURORALLY 2024 nasze miasto znalazło się, już po raz trzeci, na trasie tej samochodowej imprezy. Sportowe fury zaparkowały na legnickim Rynku w 2019 i rok temu. Eurorally za każdym razem przyciągnęło tłumy do centrum miasta, i nie tylko pasjonatów motoryzacji. Niemal każdy skorzystał z okazji do podziwiania luksusowych i ekskluzywnych samochodów, od klasycznych modeli po wysokowydajne auta sportowe​. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla publiczności.

Sportowe bryki na legnickim Rynku czyli EURORALLY 2024 (FOTO)

Rajd Eurorally to impreza dla pasjonatów motoryzacji, którzy lubią podróżować samochodem, aby wraz z innymi miłośnikami poznawać nowe miejsca.

- Naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych wakacji, na które składają się wspaniałe wydarzenia odbywające się w wielu krajach na trasie!- czytamy na stronach organizatora imprezy.

W tym roku start Eurorally 2024 odbędzie się w Kopenhadze w Danii 8 czerwca w sobotę o 10.00, a następnie do Ystad w Szwecji na prom. W Legnicy sznur aut 9 czerwca zawita do Legnicy. Z Polski miłośnicy motoryzacji pojadą do Czech, aby zakończyć raj w Czeskich Budziejowicach.

Jak było rok temu na legnickim etapie Rajdu Eurorally - zapraszamy do galerii wspomnień

FOT.UM

Powiązane wpisy