Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Skatepark=wulkan legnickiej energii (FOTO)

LEGNICA.  W ramach obchodów Dnia Dziecka, legnicki skatepark zamienił się w prawdziwe centrum sportowych emocji i radości. Zawody przyciągnęły wielu młodych pasjonatów różnych dyscyplin, którzy rywalizowali w wyjątkowych konkurencjach. Na uczestników czekały dwie główne kategorie: przejazd na pumptracku na czas oraz pokaz trików na skateparku. Dzięki podziałowi na rowery, hulajnogi, rolki i deskorolki, każdy mógł zmierzyć się z równymi sobie, co sprzyjało zaciętej, ale fair play rywalizacji.

Skatepark=wulkan legnickiej energii (FOTO)

Pierwsza konkurencja – przejazd na pumptracku na czas – wymagała od zawodników nie tylko szybkości, ale także precyzji i doskonałej kontroli nad swoim pojazdem. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, pokonując zakręty i przeszkody z imponującą zręcznością. Czas był kluczowy, a każdy błąd mógł kosztować cenne sekundy.

Druga konkurencja, pokaz trików na skateparku, była prawdziwym popisem kreatywności i umiejętności. Młodzi sportowcy zaprezentowali swoje najlepsze ewolucje, wprawiając w zachwyt zarówno sędziów, jak i zgromadzoną publiczność. Widok dzieci wykonujących skomplikowane triki na hulajnogach, rolkach, rowerach i deskorolkach pokazał, jak wiele talentu drzemie w młodym pokoleniu.

Dla uczestników, oprócz sportowej rywalizacji, liczyła się także dobra zabawa i możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka było doskonałą okazją do promowania aktywnego stylu życia oraz rozwijania pasji wśród najmłodszych.

Zawody na legnickim skateparku okazały się strzałem w dziesiątkę, przyciągając zarówno licznych uczestników, jak i widzów. Atmosfera była pełna radości, entuzjazmu i sportowego ducha, co sprawiło, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Organizatorzy zapowiedzieli, że podobne wydarzenia będą odbywać się regularnie, co z pewnością ucieszy młodych entuzjastów sportów ekstremalnych.

Fot. Jakub WieczorekPowiązane wpisy