Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Eurorally 2024 na legnickim Rynku (FOTO)

LEGNICA. W niedzielne popołudnie na legnickim Rynku zaprezentowało się blisko 150 samochodów sportowych z sześciu różnych krajów biorących udział w rajdzie Eurorally 2024. Tłumy legniczan podziwiało luksusowe i ekskluzywne samochody, od klasycznych modeli po wysokowydajne auta sportowe​. To było okazja, gdyż jak zapowiedzieli organizatorzy, po raz ostatni Legnica znalazła się na trasie tego rajdu. Piękne sportowe bryki wjechały dziś  na legnicki Rynek po raz trzeci - wcześniej legniczanie zachwycali się tymi furami w 2019 i 2023 roku.

Eurorally 2024 na legnickim Rynku (FOTO)

Eurorally to impreza dla pasjonatów motoryzacji, którzy lubią podróżować samochodem, aby wraz z innymi miłośnikami poznawać nowe miejsca.

W tym roku start Eurorally 2024 odbył się w Kopenhadze w Danii,  a następnie przemierza różne malownicze lokalizacje, zanim zawitał do Legnicy. Z Polski miłośnicy motoryzacji pojadą do Czech aby zakończyć raj w Czeskich Budziejowicach.

Uczestnicy rajdu odwiedzili już Legnicę w 2019 i w 2023 roku.

Fot. Ewa Jakubowska

Powiązane wpisy