Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Zapraszamy na charytatywny festyn do legnickiego parku

LEGNICA. Już 16 czerwca 2024 - start godzina 12:00 - w Parku Miejskim w Legnicy rozpocznie  się wyjątkowy festyn charytatywny.. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie funduszy na leczenie 8-letniego Piotrusia Kozyry, który walczy z glejakiem mózgu 4. stopnia. Startujemy o godzinie 12:00!

Zapraszamy na charytatywny festyn do legnickiego parku

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. W strefie biegowej będzie można spróbować swoich sił na różnych dystansach, a dla najmłodszych przygotowaliśmy dmuchańce, trampoliny, malowanie twarzy, popcorn, watę cukrową etc. Nie zabraknie również zabawy cegiełkowej z fantastycznymi nagrodami!
Strefa gastro z pysznym jedzeniem zaspokoi nawet największy apetyt, a rodzinny piknik to doskonała okazja, by zabrać ze sobą koc i spędzić czas na świeżym powietrzu.

W strefie rozrywki czekają na Was artystyczne występy, w tym teatr Avatar, starcie siłaczy z Agą i Tyberianem Kowalczykiem, zumba z Adasiem oraz wiele innych zabaw i atrakcji dla dzieci i dorosłych.

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/piotr-kozyra LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1026646648794048 NASZ FILM Z PROMOCJĄ WYDARZENIA: https://www.facebook.com/Karolina.Kolodziej1987/videos/2609177785931629

Powiązane wpisy