Kolejne udane starty lekkoatletów Sokoła

Serię udanych startów kontynuują zawodnicy „Sokoła” Lubin. W Jabloncu zwycięstwo w biegu na 60 m przez płotki, wynikiem 8,80, odniósł Jakub Żogalski. Natomiast w mityngu ogólnopolskim w Toruniu Ola Dudziak zwyciężyła w kategorii juniorek w biegu na 200 m wynikiem 25,50.

Spośród pozostałych zawodników Sokoła, startujących w mityngu regionalnym w Wałbrzychu, na szczególną uwagę zasłużyli: Artur Jacent, który zajął II miejsce w biegu na 60 m z wynikiem 7,16, Kacper Szkrapko, który  zajął III miejsce w skoku wzwyż pokonując  poprzeczkę zawieszoną na 175 cm, Jakub Żogalski – trzeci w biegu na 60 m przez płotki, tym razem w czasie 8,68.

Warto dodać, że wszyscy wymienieni podopieczni Andrzeja Szczupaka i Mariusza Knulla, powyższymi wynikami, ustanowili rekordy życiowe. Kolejnym sprawdzianem lubińskich lekkoatletów, w przygotowaniach do odbywających się w Spale w dniach 12-14 luty Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, będą ogólnopolskie zawody 23 stycznia w Wałbrzychu.