Remisowe derby rezerwistów (FOTO)

LUBIN. Zespół KGHM Zagłębie II Lubin zremisował z Miedzią II Legnica 2:2 (2:1). Spotkanie odbyło się w ramach 7. kolejki III ligi. Dla „Miedziowych” bramki zdobyli Olaf Nowak i Kamil Piątkowski. Dla gości Porębski i Pojasek. Oba zespoły zachowały miejsce w górnej części ligowej tabeli.

Goście wyszli na prowadzenie już w 11 minucie, ale końcówka pierwszej połowy w wykonaniu podopiecznych trenera Adama Buczka było piorunująca.W drugiej części Olaf Nowka mógł dwukrotnie podwyższyć prowadzenie, ale na przeszkodzie stanął golkiper Miedzi.

W końcówce meczu Miedź wyrównała i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. W zespole Zagłębia zagrało kilku zawodników z kadry ekstraklasowej (Matras, Szirotow, Moneta), natomiast legniczanie zagrali samy dublerami.

KGHM Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica 2:2 (2:1)

bramki: Piątkowski 41', Nowak 45', Porębski 11', Pojasek 88'

KGHM Zagłębie II Lubin: Czajor - Witsanko, Matras, Piątkowski, Moneta, Soszyński, Sirotov (46 Bogacz), Mucha (65 Grychtolik), Nowak(79 Czuban), Sobków (56 Nahrebecki), Borkowski.

Miedź II Legnica: Szpaderski - Przygocki, Garuch, Zatwarnicki (76 Wolan), Kisiel (84' Lewandowski), Porębski, Miazga, Zieliński, Makuch, Ławniczak, Pojasek.

żółte kartki: Sobków, Borkowski, Kisiel, Miazga

{gallery}galeria/sport/08_09_18_Zaglebie_II_Lubin_Miedz_II_Legnica_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}