Miedziowi ograli Śląsk! Dobry prognostyk (FOTO)

LUBIN. W meczu Centralnej Ligi Juniorów U-17 piłkarze Zagłębia pokonali Śląsk Wrocław 2:0 i z kompletem zwycięstw w pięciu meczach pewnie prowadzą w grupie C CLJ w tej kategorii wiekowej.

Po meczu trener Zagłębia, Bartosz Kwiatkowski powiedział: - Derby wygrane i choć jesteśmy zadowoleni z wyniku to dużo mankamentów było dzisiaj w naszej grze. Ostatnie 15-20 minut pierwszej połowy Śląsk dominował na boisku. No ale tak to jest: stworzyliśmy sytuacje, strzeliliśmy dwie bramki i wygraliśmy mecz, ale jak powtarzam, z przebiegu gry nie jesteśmy zadowoleni. Jest dużo aspektów techniczno-taktycznych nad którymi musimy popracować. Będziemy też musieli pracować nad otwieraniem gry i budowaniem akcji. Mam także nadzieję, że dzisiaj wieczorem będzie powtórzenie dzisiejszego naszego wyniku.

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2:0

Bramki strzelili: samobójcza -1; Jagodziński -1

{gallery}galeria/sport/14_09_18_Juniorzy_Zaglebie_Slask_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}