Mocny Płomień (FOTO)

MICHÓW. Od efektownej wygranej 5:2 (3:0) z Fenixem Pielgrzymka rozpoczęli swój "romans" z A-klasą piłkarze Płomienia Michów.

Goście, którzy w okresie letnich przygotowań mogli się pochwalić czterema wygranymi na cztery rozegrane sparingi, zaczęli obiecująco i przez 20 minut kontrolowali boiskowe wydarzenia kilka razy stwarzając niebezpieczne sytuacje pod bramką gospodarzy. Płomień spięty dopiero po upływie kilkunastu minut przestał grać metodą tysiąca podań w środku pola i zaczęto bić mocne piłki na dobieg do Hanieckiego i Iwaniaka. W 30 minucie worek z bramkami otworzył Haniecki.

3:0 do przerwy praktycznie przesądziło losy meczu, chociaż Fenix próbował złapać bramkowy kontakt. Co ciekawe jeden z najlepszych zawodników Fenixa w poprzednim sezonie Bartek Hajdun mecz oglądał z trybun...

Ponieważ to inauguracja ligi odnotujmy dobry początek sezonu dla sędziowskiej trójki dowodzonej przez Piotra Ignatowicza. Młody sędzia i wciąż czynny piłkarz widać, że potrafi czytać grę i od pierwszego gwizdka rządzi na boisku nie starając się jednak być postacią pierwszoplanową. Oby taka postawa była zwiastunem dobrej jesieni sędziów legnickiego Wydziału Sędziowskiego OZPN-u

Płomień Michów - Fenix Pielgrzymka 5:2(3:0)

Tomasz Haniecki 30 i 70, Sebastian Iwaniak 34 i 45 , Paweł Szprycha 72 min - Głodowski

Płomień: Krakowski - A.Ziembowski, Darmoros, Rudnicki, Bułat  - Piotrowski, Safin, Szwców,Paliński -  Haniecki , Iwaniak oraz: Wróblewski, Snopek, Szptycha, Kozak, Hrynczyszyn.

Fenix:   Adamczak  - Szatkowski,  Stworzyjan, Baszczeński,  Dereń - Głodowski, Kaleta, Piszczałka,Siwiński - Brewko, Sayed Abdelrasoul Abdelmoneim.

{gallery}galeria/sport/12-08-17-Plomien-Michow-Fenix-Pielgrzymka-fot-zbigniew-jakubowski{/gallery}