Konfeks miał baraże na tacy i...Poległ w Kłębanowicach (FOTO)

KŁEBANOWICE. LegSad Kościelec rozbił Chojnowiankę 6:1 i to zespól Grzegorza LICHWY zagra w barażach o 4 ligę. Z kim ? Tego dowiemy się w samo południe poniedziałek, bo wtedy w siedzibie Dol.ZPN zostanie przeprowadzone losowanie par barażowych. Wielkim przegranym jest...Konfeks Legnica. Legniczanie awans do baraży mieli elegancko położony na stole. Wystarczyło minimalnie wygrać w Kłębanowicach, co wydawało się być formalnością. Ale jednak stało się inaczej. Po meczu walki i boiskowego iskrzenia to Zryw pokonał Konfeks 1:0 zamykając im drogę do baraży...

Gola na wagę sensacyjnego rozstrzygnięcia zdobył Michał Zakrocki w 62 minucie. 10 minut później strzelec bramki po drugiej żółtej kartce musiał opuścić boisko...

Witold WOŻNIAK( trener Zrywu):  - My gramy zawsze do końca i to jest DNA Zrywu . I taka jest sól futbolu. I co mam powiedzieć? Że mi przykro ? Cała moja drużyna zasłużyła na wielkie brawa. Pokazali mental i to jest wielki potencjał na nowy sezon. Pierwsza połowa to coś w rodzaju szachów, nikt nie chciał się odsłonić. W drugiej oba zespoły poszły na wymianę ciosów. Konfeks miał swoje liczne okazje, ale to co wyprawiał nasz bramkarz Marcel FLEJSZER to było wprost niewiarygodne. Nam to zwycięstwo nic nie dawało i nic nie dało. mamy wielka satysfakcję, że zwyciężył duch sportu !

Zryw Kłębanowice - Konfeks Legnica 1:0(0:0)