Lider nie zna litości (FOTO)

MIŁOGOSTOWICE. 6.mecz i 6.wygrana piłkarzy LegSadu Kościelec w drodze do upragnionej 4 ligi. Podopieczni trenerskiego duetu: Grzegorz LICHWA - Hubert ŁYSY nie mieli litości nad beniaminkiem legnickiej klasy okręgowej -Ikarem Miłogostowice wygrywając na boisku beniaminka 8:0. LegSad z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce.

Dopóki sił starczyło to Ikar stawiał opór rozpędzonemu faworytowi ligi. Żarty się skończyły po przerwie kiedy goście desygnowali do gry m.in.: Kacpra Chudzika, Maksyma Karpova, Emiliana Borka, a w 58 minucie w barwach LegSadu zadebiutował doskonale znany kibicom Miedzi Hubert KWOLEK.

A na dodatek gospodarze stracili w 57 minucie bramkarza...

Ikar Miłogostowice - LegSad Kościelec 0:8 (0:1)

Ł. Sierpina 3 ( 43, 50,90+1), S.Suchcecki 2( 87 i 90), B.Michalski 51 min, G.Spychaj 67 min, S.Skrzypek 78 min.