Odra zgasiła Iskrę (FOTO)

KOCHLICE. Odra Ścinawa konsekwentnie depcze po piętach liderowi z Kościelca. Wygrywając 2:0 na boisku w Kochlicach podopieczni Tomasza GRZEGORZEWSKIEGO nie tylko utrzymują kontakt wzrokowy z liderem i przede wszystkim przełamali kiepski bilans pojedynków z Iskrą. Losy meczu rozstrzygnęły się już do przerwy.

Trzeba przyznać, że fajnie się ogląda mecze Odry w tej rundzie bo trener Grzegorzewski potrafi znakomicie wykorzystać walory poszczególnych piłkarzy. A każdy mecz taktycznie to osobna bajka. W Kochlicach kapitalnie grali flankowi: Cichuta i Strzemski. Zwłaszcza Cichuta kilka raz  przeobrażał się w bocznego defensora. Ten pomysł na rozerwania bloku obronnego gospodarzy okazał się wyjątkowo trafiony.

Obrona Odra wiele do pracy nie miała a Marusiak mógł w pierwszej połowie spokojnie czytać w bramce gazety a jedyne emocje to nieporozumienie z Martinsem Ekwueme. Jakość Odry uzupełnia cholernie mocny środek drugiej linii: Niewdana -Kaczmarek - Smolny czyli doświadczeni zawodnicy, którzy potrafią rywalom narzucić swój styl gry.

Już ślinka cienkie na myśl o 10 listopada kiedy to na Ścinawa Arena Odra podejmować będzie LegSad Kościelec. To z pewnością będzie hit jesieni w nizszych ligach..

Iskra w pierwszej połowie kompletnie bezradna i w defensywie bardzo chaotyczna. Gdyby nie bramkarz to już do przerwy byłoby po meczu.

Iskra Kochlice - Odra Ścinawa 0:2(0:2)