Błękitni w końcu z wygraną (FOTO)

KOSKOWICE. Błękitni wyczerpali limit pecha i w czwartym meczu w końcu "odpalili" pokonując Relaks w meczu o mistrzostwo legnickiej A-klasy. Dodajmy w meczu obfitującym nie tylko w 12 goli, ale i w liczne tzw. podbramkowe sytuacje.

Kapitan drużyny Relaks Damian Ślęczek: - Słaby mecz w naszym wykonaniu, nie powalczyliśmy dziś w ogóle. W zasadzie to przegraliśmy ten mecz właściwie przed startem, jeszcze w szatni. W pierwszej połowie już było 4:0 dla nich, udało się dojść na dwie bramki, a oni odskakiwali na trzy. W prawdzie pod koniec drugiej połowy Błękitni grali w osłabieniu po czerwonej kartce, nawet wtedy zaraz strzeliliśmy gola im zmniejszając różnicę. Jednak szybko nas skontrowali mimo osłabienia. I tak się to skończyło. Dziś mieliśmy krótką ławkę rezerwowych, a poza tym dwóch naszych podstawowych zawodników jest kontuzjowanych. A ci co zagrali nie dali z siebie wszystkiego. Wydaje mi się, że mogliśmy powalczyć więcej, a jak każdy z nas wykrzesałby z siebie te 20% więcej to moglibyśmy wyjechać chociaż z jednym punktem.

Zbigniew Murdza, trener Błękitnych Koskowice: - Ważny mecz na pewno da nas, mieliśmy z drużyną przyjezdną po zero punktów w tabeli. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, trochę nerwówki wdało się w drugiej części spotkania z naszej strony. I jednak wynik do końca nie był wiadomy. Niby kontrowaliśmy, ale jednak i przeciwnik zdołał odeprzeć atak i strzelić kilka bramek winy bramkarza, ale i naszej obrony, bo zero asekuracji. Trudno wpadły bramki, ale szczęśliwie 3 punkty zostały u nas.

Czerwona kartka – 75` bramkarz Błękitnych za przerwaną akcje 100% przez zagranie ręką

Błękitni Koskowice - Relaks Szklary Dolne 7:5 (4:1)

Bramki:
Błękitni: Kaśczyszyn Krzysztof 8, Korytek Adrian 19, Zatłokiewicz Kamil 31`,60`,62, Grzesiuk Mateusz 35', Rękas Mateusz 70`
Relax: Motyl Piotr 38, Kwaśnik Marcin 49,72`, Bałacz Mateusz 65, Legierski Grzegorz 82`

Błękitni: Grzesiuk Mateusz (Płocha Łukasz 46`), Kaśczyszun Krzysztof( Henczak Mirosław 80),Kaśczyszyn Wojciech, Klimko Mirosław,Korytek Adrian (Komarnicki Remigiusz 88`), Skobelski Konrad,Rojek Sylwester, Świdziski Damian,Tymków Andrzej (Rękas Mateusz 60`),Tymków Janusz ( Łotocki Wojciech 30`0,Zatłokiewicz Kamil (Błaszczyk Przemysław 75`)

Relax: Blicharski Marcin, Bałacz Mateusz, Legierski Grzegorz,Motyl Piotr, Szafacz Krzysztof, Blicharski Łukasz, Horyszko Piotr, Ślęczek Damian, Stankiewicz Damian, Kwaśnk Marcin,Czukiewski Daniel ( Filipiak Karol 55`).

{gallery}galeria/sport/10-09-16-Blekitni-Koskowice-Relaks-Szklary-Dolne-fot-ewa-jakubowska{/gallery}