Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

"Samorząd i jego otoczenie - jak wspierać rozwój naszych małych ojczyzn?"

REGION.  Już 26 czerwca br. w Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka, odbędzie się druga bezpłatna edycja konferencji dla samorządowców pn. „Samorząd i jego otoczenie – jak wspierać rozwój naszych małych ojczyzn?”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas konferencji będziemy rozmawiać m in. o dostępnych formach wsparcia samorządów oferowanych z funduszy Państwa, Samorządu Wojewódzkiego i Unii Europejskiej. W tegorocznej edycji udział swój m.in. zapowiedzieli: Marszałek Sejmu RP Elżbieta WITEK, Jarosław OBREMSKI, Wojewoda Dolnośląski, Senator Krzysztof MRÓZ, parlamentarzyści z naszego regionu i kilkudziesięciu samorządowców.

"Samorząd i jego otoczenie - jak wspierać rozwój naszych małych ojczyzn?"

Do udziału w Konferencji Związek Pracodawców Polska Miedź zaprosił również przedstawicieli Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska oraz Banku Gospodarstwa Krajowego. Najważniejsze jest , że udział potwierdzili przedstawiciele ponad 35 samorządów Zagłębia Miedziowego i Dolnego Śląska.

Chcemy, aby nasze bezpłatne wydarzenie, które kierowane jest do samorządowców z terenu województwa jeleniogórskiego dotarło do jak największej liczby odbiorców.

Konferencja jest bezpłatna, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o wydarzeniu uzyskać można na stronie internetowej: https://pracodawcy.pl/wazna-konferencja-dla-samorzadowcow-z-naszego-regionu/ lub poprzez bezpośredni kontakt z Biurem Związku Pracodawców Polska Miedź (tel. 76 847 85 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do 23.06.2023