Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Mercus Logistyka z nowym prezesem

POLKOWICE. 61- letni Andrzej BOCZOŃ został prezesem spółki z Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź - MERCUS Logistyka. Wcześniej Andrzej Boczoń przez 8 lat pracował w spółce ELSUR będąc przez ostatnie trzy lata jej prezesem. ELSUR od lat realizuje z powodzeniem roboty budowlane i chemoodporne na rzecz Oddziałów i Spółek KGHM Polska Miedź S.A.

- Bycie prezesem spółki Mercus Logistyka to dla mnie kolejne ciekawe wyzwanie zawodowe i sporo zadań do zrealizowania- powiedział w rozmowie z nami Andrzej Boczoń.

Mercus Logistyka z nowym prezesem

Wiceprezesem Mercus Logistyki pozostał Jan TERACIŃSKI. Z kolei nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej został Łukasz DONIEC.

Mercus Logistyka sp. z o.o to spółka logistyczno-handlowo-usługowa pełniąca funkcję operatora logistycznego na rzecz oddziałów i spółek GK KGHM Polska Miedź SA oraz prowadząca sprzedaż towarów i usług na wyselekcjonowanych rynkach zewnętrznych. Jest właścicielem spółki Lubinpex.

Powiązane wpisy