Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Zmiana ruchu na dwóch ulicach Polkowic

POLKOWICE.  W najbliższych dniach wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na dwóch polkowickich ulicach: będącej w przebudowie Przemysłowej oraz Fabrycznej, na terenie podstrefy ekonomicznej.

Zmiana ruchu na dwóch ulicach Polkowic

Jeśli chodzi o ulicę Przemysłową to od 17 kwietnia udostępniony dla ruchu będzie odcinek 3C, a od 18 kwietnia zamknięte zostaną odcinki 6 i 7, wraz ze skrzyżowaniem z ulicą 3 Maja.

Odcinek ulicy Przemysłowej pomiędzy ulicami H. Dąbrowskiego i Polną nadal jest wyłączony z ruchu.

Przypomnijmy, że inwestycja ta realizowana jest w ramach programu burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego przebudowy dróg dojazdowych do kopalń „Bezpiecznie na szychtę”.

Z kolei, od piątku 19 kwietnia, od godz. 9, do soboty 20 kwietnia do godz. 12 planowane jest zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Fabrycznej w obrębie przejazdu kolejowego. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

„Zamknięcie drogi konieczne jest do przeprowadzenia pierwszego etapu kolejowych robót liniowych w ramach realizowanego zadania modernizacji linii kolejowych PMT Linie Kolejowe sp. z o.o. nr 971 oraz 971a pomiędzy Lubinem a Polkowicami” – czytamy w informacji przesłanej przez firmę odpowiadającą za wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu.

Powiązane wpisy