Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Lokalna majówka w Rochu

BOLKÓW. Browar Roch oraz karczma Jadło i Chmiel z Nowych Rochowic zapraszają na majówkę w dniach 1-3 maja. W programie m.in. Rochotarg, czyli kiermasz rękodzieła i zdrowej żywności. Organizatorzy poszukują właśnie wystawców.

Lokalna majówka w Rochu

- Jesteśmy stąd i wiemy, jakich wspaniałych rękodzielników, rzemieślników i producentów zdrowej, lokalnej żywności mamy w okolicy - mówi Karolina Osińska z karczmy Jadło i Chmiel. - Chcemy ich zaprosić, aby wspólnie z nami celebrowali majówkę. Chcemy im udostępnić miejsce do wystawienia się. Kto wie, może Rochotarg będzie imprezą cykliczną? - dodaje.

Jeśli jesteś rękodzielnikiem, rzemieślnikiem lub producentem lokalnej żywności i chcesz się wystawić w trakcie Rochowej Majówki z Jadłem i Chmielem, dzwoń: 600 317 024.
Podczas Rochowej Majówki z Jadłem i Chmielem zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, jak animacje i dmuchany zamek, a także dla dorosłych. Oprócz Rochotargu będzie strefa gastronomiczna, miejscowe piwo, miejscowe jadło i koncerty rockowe na finał imprezy.

Powiązane wpisy