Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Już w sobotę pełen atrakcji Piknik Rodzinny na Tarninowie. Sprawdź program imprezy!

LEGNICA.  8 czerwca na boisku przy ul. Oświęcimskiej odbędzie się VI Piknik Rodzinny na Tarninowie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. występy taneczne, teatr dla dzieci, koncerty, pokazy sportowe, dmuchańce, licytacje, animacje, grill czy możliwość przejażdżki na motocyklu lub wielbłądzie. Podczas festynu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie serca trzyletniego Cyprianka Malinowskiego.

Już w sobotę pełen atrakcji Piknik Rodzinny na Tarninowie. Sprawdź program imprezy!

Piknik Rodzinny na Tarninowe to całodzienna zabawa z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, lecz także dorośli znajdą coś dla siebie. Impreza stratuje o godz. 12.00 a jej zakończenie planowane jest ok. 21:00
Dla dzieci czekać będą m.in. dmuchańce, zabawy i animacje, motocykle czy wielbłąd. Na festynie będzie można także skosztować różnych ciast, sałatek, kanapek z domowym smalcem i jedzenia z grilla. Nie zabraknie także licytacji charytatywnych. Pod młotek trafi m.in. Złote Serduszko, koszulka i piłka autografiami piłkarzy Miedzi Legnica, koszulka z podpisem Mistrza Polski w boksie Karola Weltera oraz piłka z autografem siatkarza i trenera Piotra Gruszki – Mistrza Europy i najlepszego siatkarza Europy roku 2009. Niewątpliwą atrakcją będzie występ Pawła Pomazana – finalisty programu Mam Talent.
W programie także występy artystyczne, koncerty i zabawy taneczne:
12.00 - występ Złote Centrum Artystyczne GoldArt Monika Kuligowska
12.30 - Teatr dla dzieci - Pogotowie Teatralne
13.00 - występ Złote Centrum Artystyczne GoldArt
13.30 - blok licytacyjny
14.00 - Justyna Pulikowska (wokalistka)
14.15 Diamond Dance Studio
14.35 konkursy i licytacje
15.20 - pokaz bokserski Old School Boxing Gym
16.00 przejażdżki motocyklowe
16.45 taniec towarzyski
17.20 - licytacja Złotego Serduszka
17.30 - Zumba
18.00 pokaz walki Wushu
18.45 Paweł Pomazn (wokalista)
19.00 koncert zespołu Diler (blues/rock)
20.00 koncert duetu Paulina Polikowska i Justyna Polikowska
Cały dochód ze zbiórki pieniędzy oraz licytacji zostanie przekazany na leczenie trzyletniego Cypriana Malinowskiego, który urodził się z wadą serca zwaną anomalią Ebsteina. Chłopiec jest po udarze, rozwija się z dużym opóźnieniem w stosunku do swoich rówieśników, ma poudarowy niedowład prawej strony ciała, często traci równowagę, ma problem z chwytaniem przedmiotów, osłabioną odporność organizmu, a przez częste badania (które wiązały się z ogromnym bólem) jest nerwowy i zlękniony. Cyprianek znajduje się pod opieką specjalistów: kardiologa i neurologa. Kosztowane leczenie chłopca jest prowadzone przez polskich lekarzy wspieranych przez specjalistów ze Stanów Zjednoczonych.
Zbiórkę można wesprzeć także online wpłacjąc na konto Cyprinaka na platformie siepomaga.pl (link do zbiórki: siepomaga.pl/cyprianek).

Powiązane wpisy