Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Seniorzy na pontony. Grzegorz Gapski zaprasza

CHOJNÓW. Stowarzyszenie Chojnów Odnowa serdecznie zaprasza wszystkich seniorów w wieku 60+ na niezapomnianą przygodę - bezpłatny spływ pontonowy! Ruszamy 8 czerwca z Chojnowa do Nielestna, skąd rozpoczniemy naszą 13-kilometrową trasę do Dębowego Gaju.

Seniorzy na pontony. Grzegorz Gapski zaprasza

Zapisy są już otwarte! Skorzystaj z okazji i zarejestruj się pod numerem telefonu 501 957 934 w godzinach od 8:00 do 15:00 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spływ pontonowy to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dołączając do naszego wydarzenia, wspierasz inicjatywę "Aktywny Senior z Przyszłością", realizowaną przy wsparciu budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Nie przegap tej fantastycznej okazji na wspólne odkrywanie piękna natury i aktywne spędzanie czasu w gronie przyjaciół. Zapraszamy serdecznie!

Powiązane wpisy